Новобудови в Коломиї та Івано-Франківську. Чи варто купувати?
All for Joomla All for Webmasters
Телефон
+380-50-433-14-03
Адреса
вул. Січових Стрільців, 58

Чи варто купувати житло в Івано-Франківську та Коломиї на початкових етапах будівництва?

Власна квартира у новому будинку є бажанням кожної людини. В Івано-Франківську вибір квартир у новобудовах є достатньо великим, проте щораз бажаючим купити важче обрати вдалий варіант.

Найбільш поширене питання, яке виникає при плануванні купівлі квартири, це коли саме варто придбати житло? Чи варто купляти квартиру «якої ще не має»? Як зекономити при купівлі квартири?  Як забезпечити надійність інвестицій у житло на початковому етапі будівництва? Чи можна купити у Івано-Франківську квартиру за доступними цінами та у престижному мікрорайоні?

Із фінансової точки зору, інвестиції в об’єкти будівництва – це стабільна альтернатива банківським депозитам.

Найбільш фінансово привабливим є інвестування в новобудови ще на початковій стадії будівництва, адже ціна на об’єкти нерухомості при цьому найнижча, порівнюючи з цінами після здачі будинку в експлуатацію. Варто зазначити, що при купівлі об’єктів нерухомості на початковому етапі, у порівнянні з аналогічним придбанням при здачі будівлі в експлуатацію, в середньому можна зекономити 15-20%. Експерти наголошують, що цінова різниця коливається залежно від насиченості ринку, балансу попиту, пропозиції та багатьох інших чинників. Але зазвичай можна говорити про 15-20% економії при купівлі об’єктів нерухомості на початковому етапі, у порівнянні з аналогічним придбанням при здачі будівлі в експлуатацію. Експерт також зазначив, що купити квартиру дешевше можна лише у новобудовах, адже на вторинному ринку таких пропозицій немає.

«Купівля квартири чи іншої нерухомості є важливим і відповідальним кроком, саме тому дуже важливо оцінити всі варіанти і ризики заздалегідь. Наша компанія «МЖК Експрес-24», підготувала для потенційних покупців ряд програм, за якими можна доступно придбати житло, як у Івано-Франківську, так і в Коломиї. В нас діють програми розтермінування, програми для молодих сімей, програми початкового інвестування, які дають можливість не лише зекономити при купівлі квартири кошти, але і вибрати для себе найкращу квартиру», – зазначив директор будівельної компанії «МЖК Експрес-24» Олекса Салига.

Оскільки інвестиції у будівництво на початковій стадії найризиковіші, ім’я забудовника у даному випадку відіграє вирішальну роль. Як показує практика, інвестувати на початкових стадіях можна лише у надійного забудовника. Ключовими факторами при виборі забудовника слугують його репутація та позитивна історія діяльності на ринку. Це не тільки загальний стаж та кількість реалізованих проектів, а й дотримання строків будівництва, наявність усієї необхідної документації.

«Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» на ринку нерухомості більше 23 років! Наша компанія є неодноразовим номінантом та переможцем у регіональних і всеукраїнських конкурсах. У 2015 році компанія прийняла участь у номінації “Житлове будівництво” конкурсу “Кращі будинки і споруди України 2015 року”, який проводить Мінрегіонбуд  разом з Архбудінспекцією, в якому стала одним із лідерів. За час своєї діяльності будівельною компанією збудовано і введено в експлуатацію більше 230 тис. кв.м. житла, а тисячі людей отримали омріяне житло і стали щасливими власниками квартир», – зазначив директор будівельної компанії «МЖК Експрес-24» Олекса Салига.

Житловий комплекс “Писанковий” м.Коломия

Головною перевагою придбання нерухомості на ранніх стадіях будівництва новобудови є свобода вибору. У цьому випадку інвестор може самостійно вибрати потрібний йому варіант житла, його планування, поверховість, розташування і навіть вид з вікон. Чим ближче зведення будинку до закінчення, тим варіантів менше.

«У 2017 році будівельна компанія «МЖК Експрес-24» розпочала будівництво двох великих проектів: житловий комплекс європейського рівня “MILLENNIUM ECO”, який знаходиться в екологічно чистій та зеленій частині Івано-Франківська та житловий комплекс «Писанковий» в місті Коломия, який матиме власну набережну. На даний час ми пропонуємо на вибір одно-, дво- та трикімнатні квартири різноманітних планувань. Це великі та просторі квартири з вітражними вікнами та комфортним плануванням, які задовольнять потреби найвибагливіших клієнтів», – зазначила керівник відділу продажу БК «МЖК ЕКСПРЕС-24» Наталія Бортник.

Житловий комплекс “MILLENNIUM ECO”

Будівельна компанія «МЖК ЕКСПРЕС-24» підготувала для потенційних покупців ряд програм, за якими можна придбати житло у наших житлових комплексах.

За деталями звертайтеся

за телефоном 050 433 14 03 або за адресою: м. Івано-Франківськ вул. Січових Стрільців, 58.

3 Responses
  1. […] Чи варто купувати житло в Івано-Франківську та Коломиї… В Івано-Франківську будують сучасний житловий комплекс з підземним паркінгом та багатофункціональним «італійським двориком». ФОТО […]

Залишити коментар