Інфраструктура в житловому комплексі | Millennium ECO
All for Joomla All for Webmasters
Телефон
+380-50-433-14-03
Адреса
вул. Січових Стрільців, 58

Інфраструктура

Житловий комплекс «MILLENNIUM ECO» знаходиться у екологічно чистій та зеленій частині Івано-Франківська.

В Івано-Франківську район «БАМ» є найбільш густонаселена частина міста, яка останні роки потужно забудовується багатоповерховими будинками. Житловий комплекс «MILLENNIUM ECO» знаходить у центральній частині району «БАМ» і має зручне інфраструктурне розташування. ЖК «MILLENNIUM ECO» має пішохідне сполученням з  однією з найбільш відпочинкових зон Івано-Франківська – міським озером, парком імені Тараса Шевченка і також біля житлового комплексу знаходиться невелике озеро, яке слугує місцем відпочинку для мешканців усього міста.

20227940_674029439461568_127399565_o

Ставши власником квартири у житловому комплексі  «MILLENNIUM ECO» Ви зможете зручно добратися до будь якої частини міста Івано-Франківська. Зручне транспортне сполучення з основними дорогами міста (Об’здна імені Василя Стефаника), аеропорта, залізничного та автобусних вокзалів. Та головне, прогулюючись Ви за декілька хвилин зможете дістатися до міського озера, міського парку імені Тараса Шевченка та центру Івано-Франківська.

Будівельна компанія «МЖК ЕКСПРЕС-24» підготувала для потенційних покупців ряд програм, за якими можна придбати житло у ЖК “MILLENNIUM ECO”. Ставши власником квартир від компанії «МЖК ЕКСПРЕС-24» Ви обираєте сучасне, комфортне та якісне життя для себе і своєї сім’ї.

За деталями звертайтеся за телефоном 050 433 14 03 або за адресою: м. Івано-Франківськ вул. Січових Стрільців, 58 «МЖК ЕКСПРЕС-24»

 НАШІ БУДИНКИ – ЦЕ НАШЕ ОБЛИЧЧЯ.

Обирай своє житло вже сьогодні.