Вперше в Івано-Франківську – літні сади на даху | Millennium ECO
All for Joomla All for Webmasters
Телефон
+380-50-433-14-03
Адреса
вул. Січових Стрільців, 58

Вперше в Івано-Франківську – літні сади на даху ЖК Millennium ECO

Відкриті зелені сади на дахах вже давно закохали в себе світ. Тільки в м. Штутгарт, Німеччина з 1986 по 2009 рік облаштували 66 000 м² зелених дахів. А у Франції в 2015 році вийшов закон, який зобов’язує комерційні будівлі покривати свої дахи або садами, або сонячними панелями на вибір.

Проте, незабаром стане можливим побачити літні сади не тільки в Німеччині чи Франції, і навіть не в Києві, а в Івано-Франківську!
Будівельна компанія МЖК Експрес-24 збудує на дахах житлового комплексу Millennium ECO відкриті літні сади. Це стане чудовим додатковим простором для прогулянок, коворкінгу чи навіть романтичних побачень.

Тільки уявіть собі: розлогі крони дерев, на яких гойдаються гірлянди, жителі будинку, які зібрались погомоніти в дружній компанії для перегляду фільму під відкритим небом, і все це на фоні заходу сонця. Це ж в мільйони разів краще, ніж розпечений бетон та пусті квадратні метри, які можна зайняти чимось важливим.

Зелені дахи набули такої популярності не тільки через естетичний вигляд. В такому виді покрівлі є ряд переваг.
Наприклад, взимку зелені насадження на даху виступають теплоізолятором, що скорочує витрати на споживання енергії.
Влітку зелені сади захищають будинок від перегрівання, та створюють прохолоду в своїй тіні, для тих хто хоче прогулятись чи випити коктейль на даху свого будинку.

Сади на даху поглинають повністю опади до 25 мм, і тим самим розвантажують міську дренажну систему. Це актуально під час злив, адже міська каналізація не справляється з великою кількістю стоків, що призводить до затоплення доріг та вулиць.

Стічна вода із зеленого даху менше насичена азотом, в порівнянні з водою, яка стікає зі звичайного даху. Знову зелені насадження рятують наші легені.

Екологічність таких дахів також відіграє велику роль. Зелені сади на таких покрівлях виробляють додатковий кисень і є чудовим джерелом свіжого повітря, особливо для жителів верхніх поверхів.

Окрім того, в житловому комплексі Millennium ECO буде облаштований підземний паркінг. Тобто, внутрішні дворики будуть закритого типу, де немає місця автомобілям та міському шуму.

У дворах будуть облаштовані спеціальні площадки для вигулу собак, тепер власники домашніх тварин будуть мати спеціально відведене місце для безпечних прогулянок зі своїми улюбленцями.

І це все у вашому будинку в ЖК Millennium ECO!

За деталями звертайтеся за телефоном 050 433 14 03

або за адресою: м. Івано-Франківськ вул. Січових Стрільців, 58

Залишити коментар