Однорівнева чи дворівнева квартира? - Міленіум ЕКО
All for Joomla All for Webmasters
Телефон
+380-50-433-14-03
Адреса
вул. Січових Стрільців, 58

Однорівнева чи дворівнева квартира?

Придбання нерухомості викликає труднощі, перш за все через необхідність враховувати велику кількість деталей. Купити квартиру в Івано-Франківську можливо двох типів:

  • Однорівневу – всі приміщення такої квартири розташовані на одному поверсі.
  • Дворівневу – кімнати та приміщення такого житла знаходяться на кількох рівнях, а сама квартира займає два поверхи.

Як перші, так і другі мають свої переваги і недоліки і власну цільову аудиторію покупців. Варто відзначити, що однорівневі квартири користуються більшим попитом на ринку (90%+ всіх запитів покупців), чим ж це зумовлено?

Переваги та недоліки дворівневих квартир

При виборі однорівневої або дворівневої квартири варто порівнювати їх за кількома критеріями, які дозволять визначити наскільки комфортним буде проживання. Отже:

  1. Сходи – головний недолік і водночас перевага дворівневої квартири. Перевага сходів в тому, що вони можуть стати чудовим елементом інтер’єру, який недоступний власникам однорівневого житла. Проте неправильно обрані сходи, наявність маленьких дітей чи проблем зі здоров’ям може значно ускладнити пересування, особливо якщо доведеться часто бігати між рівнями. В однорівневій ж квартирі потрапити до потрібної кімнати простіше і безпечніше.
  2. Можливості планування – дворівневі квартири дозволяють створити на поверхах окремі зони, проте таке планування буде зручне при достатній площі кожного рівня. Розпланувати однорівневу квартиру простіше, єдина проблема – перегородки. Проте продаж квартир Івано-Франківськ сирець дозволяє купити квартиру з вільним плануванням як на одному так і на двох рівнях.
  3. Розташування – купити нерухомість у Івано-Франківську дворівневого типу можливо тільки на останніх поверхах будинку (9-10), що не дуже зручно для людей в яких є проблеми зі здоров’ям чи маленькі діти. Однорівневе ж житло доступне на будь-якому поверсі, що дає більш широкий вибір покупцю.
  4. Ціна – щоб купити нерухомість на двох рівнях доведеться викласти в середньому на 9-11% більше ніж за однорівневе житло такої ж площі. Щоб зекономити можна купити квартиру в новобудові на етапі будівництва, тоді її вартість може зменшитись на 30-40%. До того ж дворівневу квартиру дорого утримувати особливо якщо певне приміщення займає відразу 2 рівні (суміщене), оскільки його важко опалювати. Однорівневе житло більш енергоефективне і його легше додатково утеплити.

Дворівневі квартири в Івано-Франківську

Якщо ви врахували всі переваги та недоліки і все ж вирішили купити нерухомість у Івано-Франківську дворівневого типу, то Івано-франківські новобудови, зокрема комплекс ЖК Мілленіум, може запропонувати покупцям кілька форматів таких квартир:

  • 2-кімнатна – житлова площа складає 66 м2,
  • 3-кімнатна – житлова площа може варіюватись від 67 м2 до 85 м2
  • 5-кімнатна – житлова площа може варіюватись від 115 м2 до 151 м2

Незалежно від вибраного вами типу житло в Івано-Франківську запропоноване ЖК Мілленіум вирізняється доступними цінами та високою якістю зведення.

1 Response

Залишити коментар