Переваги житлового комплексу - Простір | Millennium ECO
All for Joomla All for Webmasters
Телефон
+380-50-433-14-03
Адреса
вул. Січових Стрільців, 58

Організація простору

– це створення максимально комфортних умов. Все це – мрія будь-кого з нас.
ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” – це задоволення потреб мешканців. На території житлового комплексу розміщені спортивно-відпочинкові зони загального користування: багатофункціональні майданчики для займання спортом, тенісні корти, вуличні тренажери. Для найменших мешканців – сучасне багатофункціональне міні-містечко, яке складається з гірок, гойдалок, пісочниць. В такому дитячому містечку враховані особливості фізичних на вікових категорії дітей.
Одним з особливостей житлового комплексу є безпосередня близькість до міського озера та створена для прогулянок та відпочинку паркова алея, яка з’єднає ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” з найзеленішими частинами міста Івано-Франківськ.
В комплексі заплановано ряд комерційних площ. Таким чином в інфраструктурі ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” з’являться магазини, ресторани домашньої кухні, фітнес центри та ще багато інших елементів інфраструктури. Приміщення різної площі, з можливістю самостійного вибору розташування внутрішніх перегородок та дизайну, великий простір для ваших ідей.
Приміщення пристосовані для офісів, продуктових та промислових магазинів, аптеки, майстерні одягу чи взуття, салону краси та інших цільових призначень.