Як вигідно купити квартиру в Івано-Франківську? - Міленіум ЕКО
All for Joomla All for Webmasters
Телефон
+380-50-433-14-03
Адреса
вул. Січових Стрільців, 58

Як вигідно купити квартиру в Івано-Франківську?

Власне житло – мрія, мабуть, кожного.

Та як придбати житло, щоб не переплатити?

Івано-Франківськ останні роки потужно розвивається та розбудовується. Саме цей фактор і дає можливість стати власником новобудови.

Економічно найвигіднішим варіантом купівлі житла є інвестування на початковому етапі будівництва. Проте, в такому випадку, необхідно чекати близько двох років, поки будівельна компанія не здасть будинок в експлуатацію. Та це найменша з проблем. На цьому етапі будівництва велику роль відіграє саме репутація забудовника.

Як обрати забудовника в Івано-Франківську?

Ознайомтесь з проектами будівельної компанії. Дізнайтесь скільки проектів завершено, чи вчасно вони були здані, чи з затримкою. Скільки об’єктів в процесі будівництва. Чи є заморожені об’єкти.

Ще важливим питанням є: за які кошти проводиться будівництво. Чи за кошти забудовника, чи за власні та інвестовані кошти, чи тільки шляхом інвестицій. Це дуже важливо, адже якщо будівельна компанія зводить об’єкти тільки користуючись інвестиціями, то є великий ризик того, що коли квартири перестануть продаватись – зупиниться і будівництво.

Надзвичайно важливим фактором залишається технології та матеріали, які використовуються для будівництва. Дізнайтесь яким методом зведений, наприклад, фундамент. Зараз найкращим видом вважається фундамент з паль. Більше про переваги такого методу ви можете прочитати нашій статті: «Чому будинки побудовані на фундаменті з паль є більш надійними?»

Варто перевірити чи наявні в забудовника всі дозволи на початок будівництва. Зазначимо, що в Україні для зведення будинків І-ІІІ категорії складності необхідна декларація про початок виконання будівельних робіт, а для будинків IV-V категорії складності – дозвіл на виконання будівельних робіт. Для будівництва сучасних багатоквартирних будинків потрібен саме дозвіл. Наявність в забудовника цього дозволу можна перевірити на сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Після того, як ви визначились якому забудовнику в Івано-Франківську ви готові довіряти, залишається обрати який спосіб купівлі житла вам найбільш імпонує.

Інвестування на початкових етапах будівництва – дешевше на 20-25%, проте на це потрібен час.

Є ще один варіант. Купити сирець в Івано-Франківську від забудовника. Це квартири вже в зданому в експлуатацію будинку. В таких квартирах зазвичай вже встановлене опалення, комунікації, склопакети, водопостачання та водовідведення, зроблена стяжка. Проте, немає ремонту. Ви зможете самі обрати дизайн інтер’єру, кольорову гаму, сантехніку. Цей варіант все одно вигідніший, ніж придбати квартиру в посередника чи новобудову, але з завершеним ремонтом.

 

Вас може зацікавити:

1 Response

Залишити коментар